Agencje

Szyjemy odzież reklamową

aby podkreślić komunikację marek.

Szyjemy odzież reklamową

aby podkreślić komunikację
marek.

Projekt i szycie w Polsce

Darmowe i terminowe dostawy

Najwyższa jakość tkanin

Projekt i szycie w Polsce

Darmowe i terminowe dostawy

Najwyższa jakość tkanin

Produkty

Top View Magazine Mockup by Anthony Boyd Graphics

Katalog Rascal

Poznaj naszą ofertę Standard, Premium oraz Eco!
Zobacz nasze gotowe modele odzieży
rodzaje zdobień,
materiały.
Wszystko w jednym miejscu.

Projektujemy i szyjemy

Potrzebujesz odzieży promocyjnej na organizowane eventy firmowe lub team buldingowe,
targi, wyjazdy, szkolenia, czy spotkania biznesowe?

Zgłoś się do liderów w szyciu ubrań promocyjnych! Współpraca z nami wpłynie na odbiór Twojej agencji jako profesjonalnej i oryginalnej, co pozwoli klientom zapamiętać ją na długo. Podczas organizacji eventów, szkoleń, targów i innych tego typu wydarzeń należy zatroszczyć się o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Chętnie pomożemy Ci dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Realizujemy kreatywne projekty odzieży i akcesoriów dla agencji. Dopasowujemy ich styl do przekazu komunikacyjnego Twojej marki. Troszczymy się nie tylko o estetyczny i niepowtarzalny wygląd naszych ubrań, ale także o to, by były one spójne z wartościami danej agencji.

Stawiamy na najwyższą jakość materiałów, designu oraz technik wykonania nadruków i haftów. Na bieżąco udoskonalamy kroje odzieży, aby podążać za zmieniającymi się trendami, a co za tym idzie – oczekiwaniami i wymaganiami klientów.

Wysoka jakość, perfekcyjne szycie w polskich szwalniach i dbałość o najmniejsze detale to nie wszystko, co oferujemy naszym Klientom. Mamy świadomość, że dzisiaj czas to pieniądz. W związku z tym cechujemy się proklienckim podejściem do terminu realizacji. Spieszy Ci się? Poinformuj nas o tym!

Współpracującym z nami agencjom oferujemy:

Spełniamy europejskie standardy społeczne obowiązujące we współpracach międzynarodowych.
Nasze działania potwierdza certyfikat GWW Ethical Code.
Kod uzyskanego certyfikatu: PSI No 43454

logo-gww-rahmen
psi

Szyjemy odzież reklamową z certyfikowanych dzianin bawełnianych.

Certyfikaty gwarantują wybór wysokiej jakości tkanin oraz identyfikację z proekologicznym systemem. Tkaniny pozbawione szkodliwych substancjami chemicznych świadczą o wysokim poziomie bezpieczeństwa kontaktu tkanin ze skórą.

znak_baw — kopia
5e662afdef33a
Odzież ekologiczna.
0 +
Produktów
0 +
Zrealizowanych dostaw
0 +
lat doświadczenia

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm

Jakiej gramatury ma być bluza? Jaką techniką wykonać nadruk? Czy nasze logo będzie dobrze widoczne?
Spokojnie, zaopiekujemy się Waszym projektem.

Terminowe i Darmowe Dostawy

Fakty są takie - 96% zamówień dostarczamy przed terminem. Coś pójdzie nie tak? Mała szansa. Gwarantujemy jednak rabat cenowy za opóźnienie.

Polska Produkcja

Od pozyskiwania materiałów, przez szycie, aż po wykończenie detali. Mamy pełną kontrolę nad produkcją, przez co jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Najwyższa Proekologiczna Jakość

Produkujemy odzież z miłych w dotyku, wytrzymałych i certyfikowanych materiałów wysokiej jakości.

Proces zamówienia

01
Konsultacja projektu

Przedstaw nam wstępny pomysł na projekt odzieży promocyjnej dla pracowników Twojej agencji. Opowiedz nam, na jaką okazję go potrzebujesz, a my stworzymy go za Ciebie! Przyjmujemy także gotowe projekty do realizacji. Wskaż produkt, którym jesteś zainteresowany, określ orientacyjną wielkość zamówienia i skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie.

02
Projekt i wycena

Będziemy pracować nad Twoim projektem. Na podstawie podanej wielkości zamówienia, wybranych produktów, rodzaju i liczby nanoszonych wzorów oraz metek, stworzymy dla Ciebie wycenę. Przedstawiamy Ci wizualizacje produktów do akceptacji. Na życzenie wyślemy odzież do przymiarki.

03
Szycie w 4-6 tygodni

Po akceptacji projekty trafią do polskich szwalni, a kolejno do Ciebie! W zależności od rodzaju produktów i ich liczby czas realizacji zamówienia może się różnić – nie przekracza jednak 6 tygodni.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Masz już pomysł na projekt?
Napisz nam jakich produktów i w jakiej ilości potrzebujesz. Wybierz kolor produktu. Zdecyduj, w którym miejscu chcesz umieścić logo lub hasło reklamowe. Doradzimy Ci w kolejnych krokach.

Nie masz jeszcze pomysłu?
Określ orientacyjną wielkość zamówienia. Przygotujemy projekt odzieży reklamowej za Ciebie!

Sprawdź nasze realizacje

Co mówią o nas klienci?

Wszystko od samego początku do samego końca dopięte jest na ostatni guzik! Obsługa klienta fantastyczna i pokazuje, że nie ma problemów, których nie da się rozwiązać! Jakość bluz i koszulek? Rewelacja! Dostawa? Nie musieliśmy dużo czekać!

Co mówią o nas klienci?

Kilkuletnia współpraca z firmą Rascal Industry to naprawdę sama przyjemność. Firma ma bogatą ofertę, produkty są wykonane solidnie, a napisy się nie prują. Realizacja zamówienia w każdym przypadku przebiegała bezproblemowo i sprawnie. Ceny również nie są wygórowane w stosunku do jakości produktów.

Co mówią o nas klienci?

Współpraca z firmą Rascal Industry przebiegała bezproblemowo, producent jest elastyczny i otwarty na wszelkie propozycje, kontakt z przedstawicielem był profesjonalny, krótko mówiąc szczerze polecam, tym bardziej, że także oferowane produkty, na przykład bluzy są zrobione z bardzo fajnego materiału i wyglądają świetnie!
Greenwashing

Zrównoważona odzież w Polsce i Europie

Czym różni się odzież ekologiczna od greenwashingu? Być może udało …

Czytaj dalej