O nas

Rascal Industry
- polski producent odzieży personalizowanej

CO ROBIMY?

Projektujemy i szyjemy odzież i akcesoria z własnym logo:

Stawiamy na wysokojakościowe materiały, techniki wykonywania nadruków i haftów oraz design. Na bieżąco udoskonalamy kroje odzieży – stale podążamy za zmieniającymi się trendami. Wykonujemy gotowe projekty lub przygotowujemy je dla Klientów od podstaw. Szyjemy wyłącznie w polskich szwalniach. Nasi klienci doceniają najwyższą jakość naszych usług – ci, którzy raz nam zaufali, zostają z nami na długo.

OFERUJEMY

personalizowane metki

indywidualne podejście do każdego projektu

duży wybór krojów, kolorów, nadruków i haftów

personalizowane opakowanie odzieży na życzenie

CERTYFIKATY

Szyjemy odzież reklamową z certyfikowanych dzianin bawełnianych.

Certyfikaty gwarantują:

  •  wysoką jakość tkanin i zdobień – w produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokojakościowe, trwałe materiały, które są doceniane przez Klientów z całego świata
  •  proekologiczny system wartości – produkcja przebiega zgodnie z troską o ochronę środowiska naturalnego, czerpie z innowacyjnych systemów i technologii
  • bezpieczeństwo dla skóry – tkaniny, z których szyjemy odzież, są pozbawione szkodliwych substancji chemicznych, jest to dowód na to, że nasze ubrania są w pełni bezpieczne w kontakcie ze skórą.

Nasza odzież to połączenie jakości, ekologiczności i bezpieczeństwa.

znak_baw — kopia
Odzież ekologiczna.
5e662afdef33a
logo-gww-rahmen
psi

NASZA HISTORIA

Firma Rascal Industry została założona w 2012 roku przez czwórkę znajomych z II LO im. króla Jana III Sobieskiego w Krakowie w ramach… projektu na lekcję przedsiębiorczości. Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę. Doprowadził nas do miejsca, w którym aktualnie jesteśmy – cenionego, obdarzanego zaufaniem przez stale rosnącą liczbę Klientów przedsiębiorstwa, z którego produktów i usług korzysta wiele polskich i europejskich firm.
Cel był jeden – chcieliśmy, żeby każda szkoła i każda uczelnia w Europie mogła poszczycić się swoimi własnymi bluzami, podkreślającymi ich wyjątkowość i wyznawane wartości. Bluzy Rascala z założenia miały być nie tylko stylowym elementem garderoby, ale też podkreśleniem stylu życia uczniów i studentów. Dzięki zaangażowaniu i pasji szybko się rozwijaliśmy. Jeszcze przed maturą napisał o nas „Forbes”!
Szyte przez nas bluzy dla szkół i uczelni spotkały się z dużym zainteresowaniem. Po 5 latach prowadzenia działalności nasze ubrania nosili już nie tylko uczniowie i studenci szkól i uczelni z całej Polski, ale także z miast zagranicznych takich jak Berlin, Monachium, Zurych czy San Francisco. Na początku 2018 roku do grona naszych partnerów dołączył Erasmus Student Network Polska – ogólnoeuropejska sieć organizacji studenckich.
Dziś szyjemy wysokojakościową odzież personalizowaną dla Klientów z całej Europy.
Dokładamy wszelkich starań, aby każda firma, agencja, szkoła i uczelnia mogła podkreślić swój wizerunek i wyznawane wartości własną odzieżą. Stale rozbudowujemy naszą ofertę – podążamy za szybko zmieniającymi się trendami oraz odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Rośniemy wraz z marką i naszymi odbiorcami.​

Już ponad 167 000 uczniów, studentów i pracowników firm z całej Europy nosi nasze bluzy, koszulki i gadżety.
Z wielką przyjemnością ubierzemy i Was!

RASCAL w mediach

>> FORBES PIERWSZY MILION

Zysk jeszcze przed maturą.

Drogą do sukcesu w trudnej branży odzieżowej może być skierowanie oferty do wąskiej grupy odbiorców, na przykład do uczniów liceów. A kto może się lepiej do tego nadawać niż dwóch tegorocznych maturzystów?

>> MAGIEL

Młodzi, odważni i przedsiębiorczy.

Pokolenie, które właśnie wkracza na rynek pracy, coraz częściej jako pomysł na życie podaje zamiar wystartowania z własną działalnością gospodarczą. Praca na własnych zasadach, na swój zysk – czego chcieć więcej? Jednak sama wola stworzenia firmy czy startupu nie wystarczy, by te plany obróciły się w sukces.

>> SGH WARSAW SCHOOL OF ECONOMICS

How to combine learning and running your own business at the same time?

>> ALGORYTM BIZNESU

Jak powstał Rascal Industry i czy trudno było pogodzić obowiązki szkolne z prowadzeniem firmy?

>> TEDX YOUTH PODGÓRZE

Oliver and Kuba, despite their young age, managed to set up their own company. And they are successful to this day.

>> LUDZIE MODY

Skupiacie się na sprzedaży bluz z emblematami krakowskich liceów. Jak to wszystko się zaczęło? Skąd wziął się pomysł na stworzenie takiej marki?

Obserwuj nas na social media i bądź na bieżąco: