O nas

Rascal Industry
polski producent odzieży personalizowanej

CO ROBIMY?

Projektujemy i szyjemy odzież i akcesoria z własnym logo:

Stawiamy na najwyższą jakość materiałów, designu oraz technik wykonania nadruków i haftów. Na bieżąco udoskonalamy kroje odzieży, żeby podążać za zmieniającymi się trendami. Wykonujemy gotowe projekty lub przygotowujemy je za Ciebie. Szyjemy w polskich szwalniach. Nasi klienci doceniają jakość naszych usług i zostają z nami na długo.

OFERUJEMY

Personalizowane metki

Indywidualne podejście do każdego projektu

Duży wybór krojów, nadruków i haftów

Personalizowane opakowanie odzieży na życzenie

CERTYFIKATY

Szyjemy odzież reklamową z certyfikowanych dzianin bawełnianych.

Certyfikaty gwarantują wybór wysokiej jakości tkanin oraz identyfikację z proekologicznym systemem wartości. Tkaniny pozbawione szkodliwych substancji chemicznych świadczą o wysokim poziomie bezpieczeństwa kontaktu tkanin ze skórą.

5e662afdef33a
znak_baw — kopia
logo-gww-rahmen
psi

NASZA HISTORIA

Firma założona została w 2012 roku przez czwórkę znajomych z II LO im. króla Jana III Sobieskiego w Krakowie w ramach projektu na lekcję przedsiębiorczości i jeszcze przed maturą, napisał o nas „Forbes”.

Cel był jeden – chcieliśmy, by każda szkoła i uczelnia w Europie mogły się poszczycić swoimi własnymi bluzami, podkreślającymi ich wyjątkowość. Bluzy Rascala miały być nie tylko elementem garderoby, ale podkreśleniem stylu życia uczniów i studentów.

Szyte przez nas bluzy dla szkół i uczelni szybko spotkały się z dużym zainteresowaniem. Po 5 latach nasze produkty nosili już uczniowie i studenci nie tylko szkól i uczelni z całej Polski, ale także z Berlina, Monachium, Zurychu czy San Francisco. Wraz z początkiem roku 2018 do grona naszych partnerów dołączył ESN Polska.

Dziś szyjemy odzież personalizowaną dla klientów z całej Europy. Chcemy by każda firma, agencja, szkoła i uczelnia mogła podkreślić swój wizerunek własną odzieżą. 

Rośniemy wraz z marką i naszymi odbiorcami.​

Już ponad 167 000 uczniów, studentów i pracowników firm z całej Europy nosi nasze bluzy i koszulki.
Z wielką przyjemnością ubierzemy i Was.

RASCAL w mediach

>> FORBES PIERWSZY MILION

Zysk jeszcze przed maturą.

Drogą do sukcesu w trudnej branży odzieżowej może być skierowanie oferty do wąskiej grupy odbiorców, na przykład do uczniów liceów. A kto może się lepiej do tego nadawać niż dwóch tegorocznych maturzystów?

>> MAGIEL

Młodzi, odważni i przedsiębiorczy.

Pokolenie, które właśnie wkracza na rynek pracy, coraz częściej jako pomysł na życie podaje zamiar wystartowania z własną działalnością gospodarczą. Praca na własnych zasadach, na swój zysk – czego chcieć więcej? Jednak sama wola stworzenia firmy czy startupu nie wystarczy, by te plany obróciły się w sukces.

>> SGH WARSAW SCHOOL OF ECONOMICS

How to combine learning and running your own business at the same time?

>> ALGORYTM BIZNESU

Jak powstał Rascal Industry i czy trudno było pogodzić obowiązki szkolne z prowadzeniem firmy?

>> TEDX YOUTH PODGÓRZE

Oliver and Kuba, despite their young age, managed to set up their own company. And they are successful to this day.

>> LUDZIE MODY

Skupiacie się na sprzedaży bluz z emblematami krakowskich liceów. Jak to wszystko się zaczęło? Skąd wziął się pomysł na stworzenie takiej marki?

Obserwuj nas na social media i bądź na bieżąco: