Poznaj naszą lokalną szwalnię KNHwear! Profesjonalne usługi szycia w Polsce w duchu eco🌱

Poznaj naszą lokalną szwalnię KNHwear! Profesjonalne usługi szycia w Polsce w duchu eco🌱

Rascal vs. KNH
Posiadasz własną markę odzieżową, myślisz o jej założeniu lub rozpoczynasz swoją przygodę z modą i projektowaniem ubrań? Szukasz miejsca, w którym zrealizujesz swój projekt, zasięgniesz porady ekspertów i stworzysz ubranie, które nie tylko będzie wyróżniało się idealnym krojem, fasonem, ale również materiałem, a przy tym zostanie uszyte w nurcie zrównoważonej mody i z metką Made in Poland?
Dziś klienci od odzieży oczekują o wiele więcej, a razem z Knits’n’Hoodies (www.KNHwear.com) – choć działamy lokalnie – myślimy globalnie. Poznaj nas i naszą lokalną szwalnię, w której jakość, ekologia, potrzeby klienta i udowadnianie, że nie ma projektów niemożliwych, to najwyższe priorytety.

Uszyj odzież w Polsce z KNHwear – Knits’n’Hoodies

Posiadamy własną, lokalną szwalnię zlokalizowaną w rodzimej kolebce przemysłu odzieżowego – Łodzi. Oddając swój projekt w nasze ręce, masz pewność, że zostanie on uszyty w myśli mody odpowiedzialnej, bo ekologia i etyka pracy stoją u nas na równi z wieloletnim doświadczeniem, jakością i kunsztem wykonania.

Rascal Industry & KNHwear

W naszej polskiej szwalni szczególną uwagę przykładamy nie tylko do procesu projektowego, ale również do materiałów, z których powstaje ubranie. Szyjemy odzież z twoich wymarzonych dzianin i tkanin. Pomagamy w wyborze i znalezieniu materiału, który najbardziej będzie odpowiadał twojej wizji, a także współpracujemy z wielona producentami materiałów, posiadających certyfikaty jakości. W ich skład wchodzą producenci ekologicznych materiałów, zgodnych z najwyższymi standardami. Specjalizujemy się w szyciu dzianin, wykorzystując najnowsze technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić efekt finalny, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Szycie to jednak nie wszystko. Zobacz, jak zrealizujesz z nami swój projekt od pomysłu do gotowego produktu.

Produkcja i szycie ubrań w Polsce

Proces przygotowania kolekcji odzieży i jej realizacji wcale nie musi być trudny i wyczerpujący. Z nami nie tylko uszyjesz projekt, ale również zadbasz o wszystkie jego detale, bo poza szwalnią Knits’n’Hoodies , jesteśmy przede wszystkim Rascal Industry – jednym z najbardziej zaufanych, zrównoważonych producentów odzieży w Polsce, a nasze działania potwierdzają wyróżnienia i certyfikaty.

W Rascal Industry dbamy o cały proces produkcji odzieży – od przygotowania kroju odzieży, przez dobór odpowiednich materiałów i metod zdobienia, aż po dobór dodatków, jak np. wszywki, czy metki. Specjalizujemy się w kreatywnych, indywidualnych projektach, obsługujemy zamówienia i podejmujemy się realizacji zleceń, które inni uważają za niemożliwe. Dbamy o wizje marek odzieżowych i projektantów, realizując gotowe projekty, jak i przygotowując je od podstaw, a także posiadamy własną, lokalną szwalnię  Knits’n’Hoodies.

Tam powstają prototypy ubrań, zespół naszych doświadczonych konstruktorów pracuje nad szablonami krawieckimi. Profesjonalna krojownia dba o odpowiednie przygotowanie materiału, który oferujesz sam, lub który wybierasz razem z nami. Co więcej, zajmujemy się realizacją wszelkich rodzajów haftów, a także projektujemy metki i wszywki, dzięki którym wyróżnisz ubrania swojej marki odzieżowej na tle konkurencji.

Jesteśmy polskim producentem odzieży godnym twojego zaufania. Potrzebujesz twardych dowodów?

Cieszymy się nieprzeciętnymi opiniami naszych klientów. W rankingu Oferteo jesteśmy niezmiennie od kilku lat. W 2021 roku ponownie znaleźliśmy się na liście Najlepszych Szwalni.

Etykieta za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali o nas w Oferteo.pl: https://www.oferteo.pl/szwalnia/warszawa

Myślisz o założeniu własnej marki odzieżowej i szukasz miejsca, w którym zrealizujesz swoją wizję i projekt? Skorzystaj z naszych usług!

Jak stworzyć własną markę odzieżową? Podpowiadamy z perspektywy produkcji!