Bluzy szkolne i uczelniane – Zainspiruj się światowym designem!

Bluzy szkolne i uczelniane – Zainspiruj się światowym designem!

College hoodies

Zadbaj o doskonałą pamiątkę i integrację na odległość!  Pierwsze zawiązane przyjaźnie, miłości, kroki w stronę dorosłości, odważne plany, wyjazdy i wielkie marzenia. Kiedy opuszczamy mury szkół i uczelni warto mieć coś więcej niż grupowe zdjęcie, świadectwo czy dyplom. Choć najpiękniejsze wspomnienia zawsze pozostaną w naszej pamięci, czemu nie postawić na pamiątkę, która zostanie z nami na długie lata, a przy tym będzie nie tylko praktyczna, ale i moda? Mowa oczywiście o szkolnych i uczelnianych bluzach, które najpierw podbiły amerykańskie college, a następnie stały się prawdziwym hitem wśród studentów i uczniów w Polsce i Europie. 

Design odzieży uczelnianej – nie tylko klasyka 

Odzież uczelniana nie musi być nudna. Choć klasyka nigdy nie wychodzi z mody, warto postawić na bluzy, które jeszcze bardziej wyróżniają się swoim designem. Modne baseballówki i kroje, które są ostatnim krzykiem mody – oversize’owe bluzy inspirowane latami 90., czy kulturą hip-hopu i początkami street style’u. Crewnecki lub hitowe komplety dresowe. Do tego wyjątkowe zdobienia w postaci haftów, nadruków lub naszywek i modne, odważne kolory. Tym sposobem mamy nie tylko spersonalizowaną pamiątkę ze szkolnych lat, niepowtarzalny gadżet, ale i stylowy look, idealny na wyjście na miasto. 

 

Zainspiruj się designem zagranicznych stylizacji uczelnianych!

Bluzy i komplety dresowe, noszone chętnie nie tylko przez obecnych studentów, ale także światowej sławy celebrytów, chętnie promujących styl uczelniany.

Dlaczego warto postawić na pamiątkę w postaci bluzy naszej szkoły, lub uczelni? 

Bluzy z logo szkoły i uczelni szturmem podbiły sale lekcyjne i aule na uniwersytetach, stając się przy tym świetną pamiątką, stylowym ubraniem i czymś, z czym możemy się utożsamiać oraz sposobem na wyrażenie siebie. Kończysz szkołę z sukcesem, masą wspomnień i paczką, z którą ciężko będzie ci się rozstać? Ubrania z logo twojego uniwersytetu lub liceum pomogą ci wrócić do tych chwil w ułamku sekundy. Wyobraź sobie, jak spotykacie się po latach – reunion w tych samych bluzach brzmi świetnie! Prawda? Potrzebujesz jeszcze jednego powodu, dla którego warto postawić na właśnie taką pamiątkę? Kto nie chce być jak Robert Makłowicz? Nawet on lansuje się w swojej szkolnej bluzie z charakterystycznym logo! 

Pan Robert Makłowicz w swojej bluzie szkolnej liceum Witkowskiego

Dress code na kwarantannę – studia zdalne 

Tęsknisz za tętniącym życiem kampusem, spotkaniami na korytarzach i wspólnymi wyjściami prosto po zajęciach? Nauczanie zdalne tego nie ułatwia, jednak nie od dziś wiadomo, że odpowiednia stylizacja to idealny sposób na poprawienie naszego samopoczucia. Bluzy i dresy uczelniane, to świetny dress code na kwarantannę i studiowanie z domu – najczęściej z łóżka. Poza tym, że będzie nam super wygodnie, przy okazji narzucimy na siebie współczesny, szkolny mundurek – i choć kiedyś kojarzył się on ze sztywnym ubiorem, wiemy jak dziś go odczarować. Wystarczy popatrzeć na bluzy rodem z amerykańskich college’ów.

Portfolio realizacji projektów uczelnianych – Idealne pamiątki z uczelni na lata 

Wracając do Roberta Makłowicza i współczesnych, szkolnych mundurków – czyli bluz z logo liceów, uczelni, czy też poszczególnych wydziałów – pora zobaczyć, jak ma się to w praktyce. Co więcej, idealnym szkolnym, pamiątkowym gadżetem mogą być nie tylko ubrania, ale i dodatki, jak skarpetki, workoplecaki, czapki czy torby z własnym nadrukiem. Te zdjęcia i nasze realizacje, są na to najlepszym dowodem. 

Chcesz zaprojektować własną odzież szkolną? 

Bluzy i dresowe komplety uczelniane mają być wyjątkowe, spersonalizowane i modne, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. W Rascal Industry od lat ubieramy uczniów i studentów, a przy tym zajmujemy się wszystkim od A do Z. Razem z nami stworzysz projekt, przejdziesz przez wszystkie formalności, a następnie my – w naszej polskiej szwalni – uszyjemy twoją wymarzoną odzież szkolną. A wszystko to w niecałe 4. tygodnie. Jeżeli więc już myślisz o domówce, evencie, czy wydarzeniu swojej uczelni lub szkoły, pora najwyższa zapewnić jego uczestnikom odpowiednie ubranie!

Chcesz mieć niepowtarzalną pamiątkę dla siebie, swoich przyjaciół, podopiecznych lub studentów?

Zamów darmowy projekt i wycenę i zaufaj nam – ekspertom w produkcji odzieży.