10 powodów, dla których Twoja szkoła powinna mieć własne bluzy

W Twojej szkole nie obowiązuje nakaz noszenia mundurków? A może władze szkoły nakazują zakładania niemodnych, szarych i niekoniecznie dobrze skrojonych marynarek czy koszulek? To częsty problem polskich szkół, z którym Radcal Industry postanowił powalczyć. Jednolity strój nie musi być nudny. Nasze bluzy dla szkół to zupełnie inne podejście do odzieży szkolnej.

 

Wyróżnienie i indywidualność

Każdy z Was jest inny, ma swój wyjątkowy styl, który stara się każdego dnia pokazywać poprzez idealnie dobrane stylizacje. Nie ma zatem nic złego w tym, że lubimy nosić to, co nam się podoba. Wszyscy jednak należycie do jednej społeczności – uczniów Waszej szkoły, która również jest jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa oraz niepowtarzalna. Bluzy uczelniane mogą być odzwierciedleniem atmosfery, jaka panuje w szkole, stylu, jaki sobą reprezentuje i ludzi, którzy ją tworzą.

 

Sentyment na całe życie

Pamiątki mają dla każdego z nas szczególną wartość, są wspomnieniem najwspanialszych chwil w naszym życiu. Liceum to czas, kiedy nawiązują się przyjaźnie na całe życie, wielu młodych ludzi poznaje swoją drugą połówkę, a niektórzy odkrywają w sobie nowe talenty. Bluzy dla szkół będą dla Was właśnie takim wspomnieniem, będą bowiem przypominały te lata, które obfitowały w radość, przyjaźń, miłość oraz wzruszenie.

 

Estetyczny wygląd

Szkoła i czas wolny – jest pewna granica pomiędzy tymi dwoma światami, które oczywiście w dużym stopniu się przenikają. Jednolity ubiór sprawi, że szkoła nabierze niepowtarzalnego klimatu. Bluzy uczelniane nie są kolejną propozycją nudnego mundurka. To uniform stworzony dla Was – energicznych, młodych ludzi.

 

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Pomimo, że cenisz sobie indywidualność, w głębi serca chcesz być częścią pewnej społeczności, należeć do grupy ludzi podobnych do Ciebie. Podobnie jest również w kontekście Twojej szkoły. Nie wszyscy darzą się w niej sympatią, jednak stanowicie jeden zespół, który powinien być zgrany i działać w służbie wspólnego dobra. Bluzy rascal pozwolą Ci poczuć, że jesteś częścią wyjątkowej społeczności – społeczności szkoły, którą wybrałeś. Wyobraź sobie zawody sportowe, kiedy wszyscy w bluzach z logiem szkoły kibicujecie Waszym kolegom... Po latach będzie co wspominać.

 

Szkoła nowoczesna

Klasyczne uniformy zamieniamy na bluzy uczelniane! Zmieniają się trendy, a szkoła się do nich dostosowuje. To w dużym stopniu wpływa na jej wizerunek, jak też przekonuje do siebie przyszłych uczniów, którzy będą walczyć o miejsce w takiej szkole.

 

Wygoda jest w modzie

Luz i swoboda – bluzy dla szkół prezentują sobą sportowy, luźny charakter. Młodzież w ostatnim czasie właśnie taki styl ceni sobie najbardziej. Idealne zarówno dla chłopców, jak też dla dziewcząt, czyli po prostu dla każdego.

 

Dumny uczeń

Studenci uniwersytetu Cambridge dumnie reprezentują swoją szkołę, nosząc bluzy uczelniane z logiem uczelni. Dla nich to zupełnie normalne, że są jej wizytówką.  Rascal Industry przenosi ten trend do Polski. Poczuj, jak to jest, być prawdziwym reprezentantem społeczności swojej szkoły.

 

Amerykański styl

Młodzież czerpie inspiracje ze światowych trendów, również z Ameryki. Właśnie dlatego, bluzy dla szkół zostały utrzymane w takim charakterze. Mają się one podobać przede wszystkim młodym ludziom, być przez nich chętnie noszone, a nie stanowić przykrego obowiązku.

 

Bluzy uczelniane Rascala to także wysoka jakość materiału, dzięki któremu przetrwają one przez długie lata. Ich noszenie to czysta przyjemność, ponieważ masz na sobie to, co wpisuje się w Twój indywidualny styl!