O NAS

Rascal Industry to przede wszystkim ludzie stojący za marką. Rascala tworzą ludzie wywodzący się z samorządów uczniowskich i organizacji akademickich, którzy doskonale rozumieją swoich Klientów. Naszym celem jest budowa silnej europejskiej marki odzieżowej.

Firma założona została w 2012 roku przez czwórkę znajomych z II LO im. króla Jana III Sobieskiego w Krakowie w ramach projektu na lekcji przedsiębiorczości. Zaproponowaliśmy uczniom Dwójki bluzy z emblematem „Sobieskiego”, co okazało się strzałem w dziesiątkę - po uszyciu próbnych egzemplarzy, zebraliśmy zamówienie od kilkuset osób!

Wieść o Rascalu szybko się rozchodziła i jeszcze przed maturą napisało o nas czasopismo „Forbes” oraz rozpoczęliśmy współpracę z najstarszą uczelnią w Polsce - Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie, a konkretnie Wydziałem Prawa i Adminstracji UJ.

Dziś obsługujemy najbardziej renomowane licea, uczelnie i wydziały w Polsce oraz międzynarodowe organizacje studenckie. Zespół Rascala to 7 osób pracujących w biurze w samym centrum Warszawy oraz 3 profesjonalnych grafików.

Chcemy, by każda szkoła i uczelnia w Europie mogły się poszczycić swoimi własnymi bluzami, podkreślającymi ich wyjątkowość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z troską o spełnienie jak najbardziej wygórowanych oczekiwań. Bluzy Rascala to nie tylko element garderoby – to podkreślenie stylu życia uczniów i studentów.Już ponad 50 000 uczniów, studentów i pracowników firm z całej Europy nosi nasze bluzy i koszulki.

Z wielką przyjemnością ubierzemy i Was.

Przedstawimy Wam projekt już w 24h.


ZAMÓW DARMOWY PROJEKT