Odzież dla pracowników gastronomii

Odzież dla pracowników gastronomii

odzież dla firm, dla kelnerów - pracowników gastronomii.

Wybierając profesjonalną odzież kucharską i kelnerską, która jest jednym z najważniejszych elementów wizerunku w gastronomii, warto zwrócić uwagę na wszelkie, indywidualne aspekty.

Wysokiej jakości materiały, odpowiednie kroje, kolory oraz metody znakowania, tak, by odzież nie tylko spełniała szereg wymogów, ale również tworzyła spójną całość, odpowiadającą charakterowi tworzonego przez nas miejsca. Dowiedz się, czym powinny cechować się idealne ubrania dla kucharzy, pomocy kuchennych, kelnerów i kelnerek, oraz jak wyróżnić swoją firmę dzięki personalizowanej odzieży dla pracowników. Wystrój lokalu, przyciągająca karta i znakomity serwis to nie wszystko. Twoja załoga i ich stroje, to twoja największa wizytówka, a te kilka punktów, to twój sposób na sukces.

Wyróżnij swoją markę niepowtarzalnym designem odzieży dla pracowników

Markę możemy wyróżnić na wiele sposobów, a jednym z nich jest odzież pracowników – szczególnie istotna kiedy mówimy o firmie świadczącej usługi, w której kontakt pracownika z klientem pełni jedną z najważniejszych ról tak jak w przypadku gastronomii. Choć znane przysłowie mówi „nie oceniaj książki po okładce”, w tym przypadku wygląd i aparycja twoich pracowników – kelnerów i kucharzy – decyduje o tym, czy klient złoży zamówienie. Nic nie liczy się tak bardzo jak pierwsze, dobre wrażenie, a stawiając na odzież gastronomiczną, która idealnie podkreśli charakter twojego lokalu – bez względu na to, czy jest on bardziej formalny, czy luźny – masz to jak w banku. Odpowiedni krój ubrań pracowników i ich znakowanie, czyli naniesienie logotypu lub chwytliwego sloganu stanowi sporą szansę dla każdej firmy. Charakterystyczne projekty , z ciekawą, modną kolorystyką mogą podkreślić wizerunek marki i stanowić jej wizytówkę. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy odbiór wizualny ma znaczenie, a możemy przyciągnąć klienta, chociażby dzięki ładnym obrazkom w mediach społecznościowych. To prosty sposób, by zaskoczyć klienta, przyciągnąć jego wzrok i dać się zapamiętać!

Czym powinna cechować się odzież gastronomiczna, by zapewnić komfort pracownikom?

Profesjonalna odzież gastronomiczna musi być przede wszystkim higieniczna, praktyczna i zapewniać pracownikom największy komfort noszenia. Ubrania dla kucharzy, pomocy kuchennej, kelnerów i kelnerek są prane niemal codziennie, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór materiałów, które wyróżnią się wysoką jakością, dużą wytrzymałością i odpornością na zanieczyszczenia oraz zniszczenia. Dobra odzież gastronomiczna musi być wygodna, zapewniać swobodę ruchów, a także odpowiedni przepływ powietrza. Zachować najwyższe standardy czynności i wyróżnić się swoim designem. Stroje twoich pracowników – zarówno nakrycia głowy, jak i bluzy, fartuchy, spodnie oraz zapaski kucharskie, powinny oddawać charakter miejsca, które tworzysz i wyróżniać twoją gastronomię na tle konkurencji. 

Czy możemy zrobić coś więcej?

Prestiż i wartość dodatnią zapewnimy marce, stawiając na odzież pracowniczą z ekologicznych, certyfikowanych materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą, odzież uszytą lokalnie, charakteryzującą się wysoką jakością i trwałością, wspierając przy tym proekologiczne wartości.

Czym zajmuje się nasza firma?

Jesteśmy liderami na rynku szyciu ubrań pracowniczych, reklamowych, w tym również odzieży dla branży gastronomicznej. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do potrzeb klienta, dlatego realizujemy nie tylko gotowe projekty, ale i sami stworzymy niepowtarzalny projekt na miarę twojej firmy – dbając przy tym o odpowiednie, trwałe znakowanie. Dodatkowo, oddając produkcję ubrań w nasze ręce, masz pewność, że cały proces odbywa się w Polsce. Szyjemy z  materiałów premium, a nasza odzież to połączenie jakości, ekologii i bezpieczeństwa.