fbpx

Ochronna odzież firmowa wyróżniająca Twoją markę. Przykłady projektów odzieży dla firm kurierskich.

Ochronna odzież firmowa wyróżniająca Twoją markę. Przykłady projektów odzieży dla firm kurierskich.

Kurier

Odzież ochronna przede wszystkim musi spełniać warunki bezpieczeństwa, chronić przed deszczem, zimnem, jak również ma być trwała i wygodna w użytkowaniu, aby zapewnić komfort Twoim pracownikom.  Spełnienie zasad BHP w miejscu pracy jest oczywiście pierwszorzędne, ale tę potrzebę można wykorzystać w celu osiągnięcia dodatkowych korzyści dla Twojej marki.  

Jakie znaczenie ma design odzieży firmowej? 

Wyróżnij markę designem. 

Designerska odzież z widocznym logo Twojej firmy wyróżni wizerunek marki. Twoi pracownicy staną się jej chodzącą reklamą. Charakterystyczna odzież robocza, zgodna z bieżącymi krojami i trendami kolorystycznymi pozwoli zbudować świadomość marki Twojej firmy, która wyróżni ją z tłumu innych, dostępnych ofert. W oczach klientów, Twoi  pracownicy staną się bardziej rozpoznawalni, przez co będą postrzegani jako bezpieczni dostawcy. Te dwa elementy są bardzo istotne, bo to one ułatwią potencjalnym klientom wybór właśnie Twojej usługi. 

Jak zaprojektować odzież roboczą dla kurierów i dostawców? 

Koszulka Polo, Czapka z daszkiem z logo, Projekt Rascal Industry

Odzież powinna być zgodna z kolorami marki Twojej firmy, tak aby cała komunikacja marketingowa, zarówno ta w Internecie, jak i podczas kontaktu bezpośredniego z klientem, tworzyła spójną całość. Kurierzy spotykają się z klientami twarzą w twarz i to na podstawie ich wyglądu, ubioru i zachowania oceniana jest jakość usługi.

Strój dla kurierów musi wyróżniać się intensywnym kolorem marki lub jej logo, przy czym ważna jest jakość wykonania i dbałość o detale. Wybór kolorów jest bardzo istotny – to on wpływa na percepcję klientów i dzięki nim można wyeksponować cechy marki. W tej branży sprawdzą się przede wszystkim jaskrawe odcienie, które mogą stanowić motyw przewodni lub wyróżniać się na tle stonowanych pasteli. Ich odpowiedni wybór i połączenie stworzy jakościowy design dla branży dostawczej, co wpłynie na rozpoznawalność kurierów, a tym samym firmy. 

Charakterystyczna odzież robocza dla kurierów.

Źródło: www.inpost.pl

Dobrym przykładem wyróżniającego się projektu odzieży dla kurierów jest odzież firmy InPost. Połączenie charakterystycznego, żółtego koloru z elementami czerni i szarości, tworzy kontrast, który łatwo zostaje w pamięci klientów, przez co budowana jest świadomość marki. 

Źródło: www.przesylarka.pl

Stroje kurierów DHL, DPD, TNT, Siódemki

Większość firm kurierskich charakteryzuje się kolorem czerwonym, pomarańczowym z czarnymi nadrukami  (DHL, DPD, TNT, Siódemka). Warto więc nie podążać za mało oryginalnym pomysłem i wyróżnić się innym kolorem.  

Źródło: www.mlodziwlodzi.pl

Strój kurierów UPS

Strój kurierów UPS charakteryzuje się jednolitym, brązowym kolorem i złotymi elementami w postaci logo. Ma on jednak trochę wad. Kolor stroju nie jest charakterystyczny, nie rzuca się w oczy, a złote haftowane logo jest bardzo małe i z daleka niewidoczne. Kolory te mogą mieć na celu podkreślenie komunikacji wyższego standardu, ale jednocześnie mogą być mylnie
odbierane przez potencjalnych klientów.

Przykładowy projekt stroju dla kurierów 

Nasz przykładowy projekt odzieży roboczej i logo dedykujemy dla firm kurierskich. Odzieżą mogą zainspirować się również platformy marketplace, oraz firmy oferujące usługę dowozu swoich towarów. 

Kurtka kurierska softshell, Projekt Rascal Industry

Dzięki połączeniu jaskrawego błękitu ze stonowaną, pastelową szarością, odzież wyróżnia się, jednocześnie zachowując dobry styl. Kurier wygląda profesjonalnie, a klienci z łatwością rozpoznają reprezentanta marki z daleka.

Kurtka kurierska softshell, Projekt Rascal Industry
Kurierska koszulka polo, Projekt Rascal Industry
Logo, Projekt Rascal Industry

Zapraszamy do współpracy.

Szyjemy odzież firmową, najwyższej jakości, spełniającą warunki najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z profesjonalnymi projektantami oraz grafikami. Oferujemy darmowy projekt graficzny.

Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami:

Email: hello@rascalindustry.eu

Tel.: (+48) 604 222 836

Newsletter

Wybierz organizację