Zostań Ambasadorem Rascala!

Zostań Ambasadorem Rascala!

Program Ambasadorski dla licealistów - Rascal #Schools (1)

Program Ambasadorski dla licealistów – Rascal #Schools

Programy Ambasadorskie to już normalność na polskim rynku pracy. Jednakże, większość z nich skierowana jest do studentów. Rascal Industry chce wyjść poza ten schemat, dlatego Rascal #Schools kierujemy  do licealistów. 

Dlaczego licealiści?

Rascal Industry powstało, gdy na zajęciach z przedsiębiorczości, czwórka znajomych z LO w Krakowie wpadła na świetny pomysł. Wszystko co potem, potoczyło się bardzo szybko do tego stopnia, że jeszcze przed maturą napisał o nich „Forbes”. Z tego właśnie powodu, doskonale zdajemy sobie sprawę jak duży potencjał kryją uczniowie polskich liceów. 

Czego spodziewać się po Rascal #Schools?

Nasz Program będzie miejscem, gdzie ambitni licealiści będą mogli zdobyć swoje bezcenne pierwsze doświadczenie zawodowe, poprzez reprezentowanie Rascala w swoich szkołach. Dzięki uczestnictwu w zdalnych, zbiorowych szkoleniach i warsztatach, prowadzonych przez naszych Specjalistów ds. sprzedaży, rozwiniesz swoje umiejętności, poznasz dużo ciekawych i podobnych do siebie ludzi, a świetna atmosfera, która panuje w Rascal Industry sprawi, że to doświadczenie będzie towarzyską przyjemnością. 

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do wypełnienia naszego formularza zgłoszeniowego, dzięki któremu będziemy mogli Cię poznać i być może zaprosić do współpracy!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeUceG2keh-II6Gm4OmuHyEkeWa9SZyjrF7ZErc-70C2IpLw/viewform

Newsletter

Wybierz organizację