Jak stworzyć swój idealny wykrój odzieży?

Jak stworzyć swój idealny wykrój odzieży?

Obrazek wykrój
Nowy sezon, to nowe wyzwania dla marek odzieżowych. Rok w rok, trend forecasterzy dokonują szeregu analiz, by w końcu oznajmić światu, co będzie modne, a o których z tendencji powinniśmy zapomnieć na dobre. Jednak jak mawiała Coco Chanel – moda przemija, styl pozostaje.
Co więc jest najważniejsze przy tworzeniu własnej marki odzieżowej i jak od pomysłu przejść do produktu, który podbije serca klientów?

Za idealną bluzą, T-shirtem, spodniami czy jakąkolwiek odzieżą stoi o wiele więcej, niż sam projekt, a jedną z kluczowych kwestii jest wykrój odzieży. Dlaczego jest tak ważny, kim jest konstruktor odzieży i dlaczego nie możemy pominąć tego etapu, kiedy tworzymy własną kolekcję ubrań? Choć jest to bardzo skomplikowany proces, w Rascal Industry wiemy, jak maksymalnie go ułatwić, uniknąć błędów i stworzyć wykrój idealny. Masz własną markę odzieżową lub dopiero co planujesz ją założyć, a może wdrażasz do oferty odzież reklamową? Tej wiedzy nie możesz pominąć. 

Tworzenie wykroju dla klienta Rascal Industry

Własna marka odzieżowa: Jak zrobić idealny wykrój odzieży i kim jest konstruktor odzieży?

Nie ma jednego przepisu na stworzenie marki odzieżowej, istnieje jednak kilka kluczowych składników, o których nie możemy zapomnieć, jeżeli chcemy odnieść sukces. Zakładając własny brand lub chcąc wprowadzić do firmy odzież reklamową, musimy skupić się zarówno na idei, jak i samym produkcie. I choć brzmi to banalnie, specjalistyczna wiedza jest tu nieoceniona. Co jeżeli jej nie mamy? Tu z pomocą przychodzą eksperci.

Jednym z najważniejszych elementów całego procesu projektowania ubrań, jest tworzenie wykrojów. To one w dużej mierze wpływają na końcowy efekt wizualny oraz to, w jaki sposób spodnie, T-shirt, czy bluza będą odpowiednio układać się na ciele. Idealnie ubranie ma nie tylko cieszyć oko, ale przede wszystkim być wygodne i funkcjonalne. W końcu noszenie twojego projektu ma sprawiać przyjemność! Jeżeli nie wiesz, z czym wiąże się odszywanie prototypów i tworzenie wykrojów, nic nie stoi na drodze Twojego sukcesu. Sztab naszych wykwalifikowanych konstruktorów stworzy indywidualne wykroje na miarę potrzeb marki odzieżowej, tak, by podkreślić wyjątkowy i niepowtarzalny charakter twojej własnej kolekcji ubrań. 

Szablony gotowych wykrojów ubrań do znalezienia w profesjonalnych krojowniach odzieży

Oczywiście możesz posługiwać się wykrojami gotowymi, które są świetnym rozwiązaniem szczególnie dla firm sprzedających odzież promocyjną i reklamową. Dlaczego? Gotowe kroje to zdecydowanie tańsza usługa, która pozwala na usprawnienie całego procesu szycia odzieży i skrócenie czasu oczekiwania na gotowy produkt. W Rascal Industry gotowe wykroje przygotowujemy z największą starannością i tworzymy tak, by były one jak najbardziej przemyślane. Co więcej, wszystko odbywa się w lokalnych, polskich szwalniach, z użyciem najwyższej jakości materiałów i dbałością o każdy szczegół. Ma być jak najbardziej funkcjonalnie i ekonomicznie? Stawiasz na jakość? a może ekologie? Powiedz nam, czego potrzebujesz a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Dobór materiałów, konstrukcji i zdobień odzieży na miarę Twoich potrzeb. 

W Rascal Industry wiemy, jak ważne jest usprawnienie całego procesu, a także etyczne podejście do mody, dlatego nie tylko szyjemy w Polsce, czy tworzymy wykroje, ale zajmujemy się pełną realizacją. Tworzymy nowe, lub udoskonalamy istniejące projekty, znajdujemy odpowiednie materiały, dopasowujemy kroje, wykonujemy zdobienia na odzieży – jak hafty, nadruki, czy naszywki, zajmujemy się metkowaniem, detalami, dodatkami, jak sznurki, czy klamry, a przede wszystkim nadzorujemy cały proces szycia i obsługi zamówienia.

Uszyj swój sukces w Polsce, razem z Rascal Industry.