Wysyłka

z dnia

WYSYŁKA & DOSTAWA

 1. Umożliwiamy trzy następujące sposoby dostawy zamówionych produktów:
  1. Dostawa grupowa: odbiór osobisty w szkole lub na uczelni - bezpłatnie
  2. Dostawa domowa: kurier DPD - 16 PLN
  3. Dostawa domowa: Poczta Polska - 12 PLN
 2. W momencie złożenia zamówienia, możesz wybrać jedną z powyższych metod dostawy. Koszt dostawy wliczamy do całkowitego kosztu zamówienia, zgodnie z cennikiem podanym przy składaniu zamówienia.
 3. Twoje produkty zostają wysłane w momencie zakończenia ich produkcji, maksymalnie do 4 tygodni od daty zakończenia zbierania zamówień z Twojej szkoły lub uczelni. Produkcję prowadzi współpracują z nami szwalnia z Polski.

 

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO

 1. Zamiast dostawy domowej, możesz wybrać bezpłatną dostawę grupową do punktu odbioru osobistego w swojej szkole lub na uczelni i odebrać zamówienie personalnie. 
 2. Możemy powierzyć czynności związane z wydaniem produktu w Punkcie Odbioru Osobistego Organizatorowi akcji sprzedażowej z ramienia Twojej organizacji lub osobom upoważnionym przez Organizatora (przeważnie przedstawiciele Samorządu). Skorzystanie z tej możliwości nie ogranicza naszej odpowiedzialności z tytułu należytego wykonania umowy sprzedaży.
 3. Gdy Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru, Organizatorzy informują o dokładnym miejscu i czasie wydawania zamówionych produktów.
 4. By odebrać swoje zamówienie, należy pokazać potwierdzenie zamówienia otrzymane mailowo (wydrukowane lub pokazane na telefonie) oraz dokument ze zdjęciem (legitymacja, dowód osobisty, paszport) i danymi zgodnymi z danymi osoby składającej zamówienie.
 5. Jeżeli chcesz, aby ktoś odebrał za Ciebie zamówione produkty, skontaktuj się wcześniej z Organizatorami i poinformuj ich o tym.
 6. Wszystkie zamówienia dostarczone do Punktu Odbioru Osobistego muszą być odebrane niezwłocznie, w terminach podanych przez Organizatora, nie później niż 30 dni od momentu zaistnienia takiej możliwości. 
 7. Organizatorzy informują również o krokach podjętych w przypadku zwłoki lub nieodebrania zamówienia w podanym przez nich terminie.