Rascal Industry oficjalnym partnerem ESN Polska!

Ponad 5 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości odzieży dla szkół, uczelni i organizacji. Blisko 35 000 uszytych bluz i kilkaset współpracujących partnerów. Produkty noszone przez uczniów i studentów z całej Polski, a nawet Berlina, Monachium, Zurychu czy San Francisco. Wraz z początkiem roku 2018 możemy pochwalić się kolejnym osiągnięciem - do grona naszych partnerów dołącza ESN Polska!

 

Wraz z ESN Polska dzielimy te same wartości. Skupiamy wokół siebie ambitnych studentów, chcących działać na rzecz społeczności, odkrywać świat i zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Dzięki wspólnemu partnerstwu, pokazanie przynależności do ESN Polska będzie od teraz o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze! Umożliwia ono zamawianie przez sekcje lokalne wyjątkowych bluz, koszulek i akcesoriów na specjalnych warunkach i w promocyjnych cenach.

 

Nasz zespół zajmie się całym procesem realizacji zamówienia – od projektowania wzorów, przez zbieranie zamówień i produkcję bluz, aż po ich dostawę prosto pod Wasze drzwi. Każdy produkt wykończony jest nadrukiem lub haftem. Gwarantujemy również darmowe projekty graficzne oraz unikalne metki ESN Polska przyszywane do każdego produktu.
 

 

Co to dokładnie oznacza dla sekcji ESN Polska? Rascal Industry zapewnia:

 

  • promocyjne ceny na ciepłe, wygodne i wytrzymałe bluzy o autorskich, wyszczuplony krojach, dostępne w 4 rodzajach i 7 podstawowych kolorach

  • dodatkowo - koszulki, torby, czapki i szaliki

  • darmowe projekty i wizualizacje stworzone przez profesjonalnych grafików

  • możliwość zbierania zamówień przez sklep internetowy z płatnościami online

  • 2 bluzy gratis na każde 50 zamówionych sztuk!

  • szybka realizacja produkcji (ok. 4 tygodni) i darmowa dostawa kurierem

  • kod ESNPOLSKA na 10% zniżki do sklepu www.rascalbasic.com

 

 

W celu porozmawiania o współpracy, zapraszamy do kontaktu z naszym opiekunem ESN Polska:

 

Aneta Niemyjska

Business Developer

E-mail: aneta@rascalindustry.eu

Mobile: +48 604 222 574